1997 yılında kurulan BOTEK, endüstriyel elektrik ve otomasyon alanlarında, kurulduğu günden itibaren kendini geliştirmeyi ve iş ortaklarına çözümler üretmeyi ilke edinmiştir,

Türkiye nin her köşesine, dinamik kadrosu, güçlü stok yapısı ile ürün tedariği ve uzman teknik desteğimizin yanı sıra, İstanbul Ümraniye (Merkez), İstanbul İkitelli, Bursa, İzmir, Antalya ve Ankara olmak üzere 6 lokasyonda sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için bulunmaktayız.

Botek Elektrik, iş ortaklarıyla bilgi ve tecrübe paylaşımına önem veren yapısı, eğitim alanında okullara kurduğu laboratuvarlar ile gelecek nesillere ve gençlere aktardığı bilgiler sayesinde, alanında tecrübe ve güvenin lider ismi haline gelmiştir. Bu doğrultuda da her zaman kendini yenileyerek ve geliştirerek, aşağıda belirttiğimiz Vizyon – Misyon kısmının, sadece yazıdan ibaret olmadığını, bu yönde azimle çalışmayı ve bunlara ulaşmak için koyduğu hedefleri başarmayı ilke edinmiş bir firmadır.

İlk günkü gibi amatör ruhuyla, ama profesyonelce yaklaşım ve çalışma tarzı ile siz iş ortaklarımızın her zaman yanınızdayız,

Vizyonumuz;

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek, sunduğumuz ürün ve çözümlerin kattığı değeri sürekli olarak artırmak.

Misyonumuz;

Saygın satış ağı, güçlü stok yapısı ve kesintisiz teknik hizmet desteği ile iş ortakları için maksimum değeri yaratan, bölgemizde lider tedarikçi firma olmak.

 

Tarihçe