Schneider Electric TeSys D Green ile “Yeşil” Dönüşüm

İşletmelerin enerji sorunlarını en aza indirip, verimliliği artırarak, küresel ısınmayı 2°C sınırının altında tutmak şirket olarak temel vizyonumuz. Bu bağlamda, dünyayı kontaktör ile tanıştıran Schneider Electric olarak, 100 yıllık serüvenimize bir "ilk" ile devam ediyor ve "green product" serimize bir yenisini daha ekliyoruz.

Yeşil dönüşüm sloganıyla yola çıkan TeSys D Green kontaktör serisi, inovatif elektronik bobinleri sayesinde elektromekanik tip kontaktörlere kıyasla %80 'e kadar enerji tasarrufu sağlıyor. Buna ek olarak, doğrudan PLC kontrolü, daha az referans sayısı ile yalın ve kolay ürün seçimi ve sessiz çalışma performansı gibi özellikleriyle de ayrıca öne çıkıyor.

5 temel avantajı aşağıda bilgilerinize sunulmuştur:

  • Düşük kumanda akımı ile daha az enerji tüketimi
  • 80A' e kadar doğrudan PLC kontrolü
  • Bobin akımını izleme ve kontrol imkanı, mekanik şok ve titreşim kaynaklı kontak konumu değişiminin önüne geçebilme
  • Sabit açma/kapama süresi ile işletme güvenliği
  • Donanım iyileştirme söz konusu olduğunda işletmelerdeki mevcut kontaktörlerin yerine kolayca kullanılabilme

Broşür için tıklayınız.

Bursa Otomasyon fuarında standımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür ederiz.

30 Kasım - 3 Aralık 2017, Bursa Otomasyon fuarında standımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talebinizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirir, saygılarımızı sunarız.

Satış Eğitimi

Botek Otomasyon, yeni ekip arkadaşlarına 21-22 Ekim 2017 tarihleri arasında Satış A$KTIR kitabının yazarı Sayın Özkan Kaymak dan ‘Satış Eğitimi' aldırdı. Botek Ailesi fertleri, çok keyifli, eğlenceli ve bilgi-deneyim dolu bir hafta sonu yaşadıklarını dile getirdiler. Bir sonraki eğitim içeriği ve planlarını konuşulmaya başladı.
Satış Eğitimi katılımcıları, 06.11.2017 tarihinde Sayın Özkan Kaymak dan imzalı kitaplarını ve sertifikalarını aldılar.

Eğitime Katkı Projeleri’mizle de farkındalığımızı devam ettiriyoruz.

Handan Hayrettin Yelkikanat Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde 2013 yılında kurmuş olduğu laboratuvar, Antalya Korkuteli Endüstri Meslek Lisesi, İzmir Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulu ve son olarak Bursa Otomotiv Endüstri Meslek Lisesi ile devam etmektedir. Teknik ekibinin okullara verdiği destek ile sektöre yeni değerler katma çabasındadır. Botek, Sosyal Sorumluluk Projeleri'ni aynı kalite ve standartta sürdürmeye devam edecektir.

Müşterilerimize de aynı sorumluluk ile Eğitim ve Seminerler düzenliyoruz.

Son iki yılda İstanbul Avrupa ve Asya yakasında enerji tasarrufu, Bursa ve İzmir'de Schneider otomasyon ürünleri ile ilgili seminer, İstanbul ve Afyon'da makine otomasyon yazılımları ile ilgili eğitimler yapmıştır. Bursa'da Schneider Otomasyon ürünleri ve yeni lanse edilen SoMachine çözümü ile ilgili bir seminer ve bir çok kez PLC eğitimi düzenlenmiştir. Seminer ve eğitimler bir çok kurumsal son kullanıcıların yanı sıra ‘‘metal işleme makinecilerinin'' katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Dürüstlüğü, yeniliği ve başarıyı kendine ilke edinmiş Botek, kendini daha ileriye taşıyan iş ortakları ile gelişimine devam edecektir.

Otomasyon sistemlerinde standartların dışına çıkıyoruz.

İcra Kurulu Üyemiz Gökhan Bozdağ, Demir Çelik Store ve Makina Store Dergileri Eylül sayısı için keyifli bir röportaj gerçekleştirdi.

Röportaj için tıklayınız.

20 yıldır Endüstriyel Otomasyon sektöründeki dünya lideri firmaların ürünlerini müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

İcra Kurulu Üyemiz Gökhan Bozdağ, MetalSan Dergisi Eylül sayısı için keyifli bir ropörtaj gerçekleştirdi.

Röportaj için tıklayınız.

Botek, Değerleri ve Çözümleri ile Yanınızda. Rollform Makine Uygulaması

Botek, Değerleri ve Çözümleri ile Yanınızda. Schneider | Lexium 28 Commissioning

Endüstri 4.0 Seminerimiz

22 Mayıs 2016 tarihinde Swissôtel Büyük Efes'te, Schneider Electric iş birliğiyle organize ettiğimiz Endüstri 4.0 seminerimiz yoğun katılım ile gerçekleşti.

Schneider Elektrik Semineri

Botek İzmir'de Schneider Elektrik ile Schneider'deki yeni ürünleri tanıtan Semineri Swiss Otel'de düzenledi

 

Özkan Kaymak Satış Eğitimi

Botek Satış Grubu, Duayen Yönetim, Satış, İletişim ve Eğitim Danışmanı, Şatış Aşktır kitabının yazarı Özkan kaymak beyefendiden satış eğitimi aldı.

 

Schneider Almanya OEM Semineri

Botek, partnerleri için 19 - 24 Eylül 2015 tarihinde Schneider Almanya OEM merkezinde seminer düzenledi. Katılanlara ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.